site.btaЛегия Варшава се наложи над Астън Вила в мач от Лига на конференциите

Легия Варшава се наложи над Астън Вила в мач от Лига на конференциите
снимка: АР

Легия (Варшава) победи с 3:2 Астън Вила в първи мач от Група „Е“ на Лигата на конференциите. В 3-ата Павел Взолек даде аванс на поляците. Три минути след това Дюран изравни за 1:1. Ернест Мучи отново даде преднина на домакините в 26-ата минута. В 39-ата минута Люка Дин с хубав удар отново възстанови равенството.

Шест минути след подновяването на играта Мучи се разписа за втори път и донесе 3 точки за Легия Варшава.

Босненският шампион Зрински (Мостар) шокира полуфиналиста от миналия сезон в Лигата на конференциите АЗ Алкмаар в другата среща от групата, след като направи обрат от 0:3 до 4:3.

Айнтрахт победи с 2:1 Абърдийн в мач от група "G". Германският тим отстрани Левски в плейофния кръг след 1:1 в София и успех с 2:0 във Франкфурт.

Омар Мармуш откри резултата в 11-ата минута от дузпа. Малко след това шотландците изравни чрез Данте Полвара. Победното попадение за Айнтрахт заби Робин Кох в 61-ата минута.

Към 08:21 на 26.07.2024 Новините от днес