site.btaКирил Десподов с гол и асистенция за победа на ПАОК в Лига на конференциите

Кирил Десподов с гол и асистенция за победа на ПАОК в Лига на конференциите
снимка: paokfc.gr

Българският национал Кирил Десподов отбеляза гол и даде асистенция при дебюта си като титуляр за ПАОК. Гръцкият тим записа успех с 3:2 като гост над ХИК Хелзинки в мач от група G на Лига на конференциите.

Финландският шампион поведе в 36-ата минута с точен удар на Хасан Банде. През втората част гърците направиха пълен обрат. Константинос Кулиеракис в 55-ата минута се разписа с глава след центриране на Десподов за 1:1. В 81-ата минута българинът направи пълен обрат, след като отправи слаб удар, но вратарят на финландците не бе убедителен. В добавеното време на мача Брандън Томас вкара трети гол за ПАОК, а крайното 2:3 оформи Боян Радулович от дузпа.

Към 22:45 на 05.07.2024 Новините от днес