site.btaАйнтрахт Франкфурт и Кьолн не излъчиха победител в среща от третия кръг на Бундеслигата

снимка: АП

Айнтрахт Франкфурт завърши наравно 1:1 с гостуващия Кьолн в среща от третия кръг на Бундеслигата. Резервата Нилс Нкунку изравни в 87-ата минута и показа, че домакините могат да отбележат гол дори без нападателя Рандал Коло Муани.

Френският национал премина в Пари Сен Жермен за повече от 90 милиона евро в края на трансферния прозорец в петък. "Орлите" не успяха да намерят негов заместник, след като  малко преди това дадоха Рафаел Боре под наем във Вердер Бремен.

Това означаваше, че треньорът Дино Топмьолер трябва да започне сблъсъка с Кьолн с атакуващия халф от Египет Омар Мармуш и въпреки че домакините оказваха натиск на съперника, отбелязаха едва в края на двубоя.

Кьолн не бяха по-добри в атака, но смятаха, че са спечелили първата си победа в първенството след дузпа на Флориан Кайнц в 43-ата минута, след като Филип Макс фаулира в наказателното поле Ерик Мартел.

Френският защитник Нкунку донесе равенство за Айнтрахт само два дни, след като подписа от Сент Етиен.

Унион Берлин приема РБ Лайпциг в късния мач с надеждата да се върне на върха с трета поредна победа от началото на сезона в Бундеслигата. Байер Леверкузен и Байерн Мюнхен, които спечелиха в събота, също имат максимален брой точки след първите три кръга.