site.btaОсасуна победи Валенсия в добавеното време на мача

Осасуна победи Валенсия в добавеното време на мача
Снимка: АП

Отборът на Осасуна спечели ценна победа при гостуването си на Валенсия с 2:1 в третия кръг на испанската Ла Лига.

Осасуна откри резултата в 24-ата минута чрез дузпа, реализирана от Аймар Орос. Домакините опитаха много неща, за да се върнат в мача и успяха да изравнят в 80-ата минута чрез Уго Дуро.

Това обаче не беше последният акцент в мача, защото дълбоко в добавеното време Начо Видел донесе трите точки на гостите след асистенция на Анте Будимир.

Успехът на Осасуна е забележителен, тъй като тимът бе спечелил само един от последните си 16 мача срещу "прилепите".

Това бе първа загуба за сезона за Валенсия и втора победа за Осасуна, като и двата тима са с по 6 точки.