site.btaЛионел Меси вкара в дебюта си в МЛС, въпреки че започна мача от пейката

Лионел Меси вкара в дебюта си в МЛС, въпреки че започна мача от пейката
Снимка: АП

Световният шампион с аржентинския национален отбор Лионел Меси влезе като резерва през второто полувреме и отбеляза дебютното си попадение в американската Мейджър сокър лига (МЛС) при победа на Интер Маями с 2:0 срещу Ню Йорк Ред Булс.

Меси получи възможност да стреля от статично положение в 89-та минута и неговият удар се спря в стената, но атаката съвсем не бе приключила. 36-годишният плеймейкър подаде моментално на Бенджамин Кремаши, който в последствие му върна топката пред вратата и Меси се разписа за крайното 2:0.

Това бе 11-и гол за Меси във всички турнири за Интер Маями след трансфера като свободен агент.

Парагвайският полузащинтик Диего Гомес отбеляза първото попадение в полза на Интер Маями в края на първото полувреме.

Към 03:17 на 07.07.2024 Новините от днес