site.btaНестор Ел Маестро: "Футболът не е математика, няма формула как да печелиш всеки път"

Треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро не скри разочарованието от пропуснатата победа срещу Черно море. Срещата завърши 1:1, а ЦСКА не успя да спечели във второ поредно домакинство в шампионата.

"Разочароващо е всеки път, когато ЦСКА не печели, особено у дома. Бяхме близо до победата, имахме положения да вкараме втори гол и да победим. Можеше да играем по-добре от гледна точка на динамиката.

Доволен съм от първите 25 минути, но след това бяхме пасивни и на почивката говорихме по тази тема. През второто полувреме точно когато имахме ситуации за втори гол, ни изравниха.

Нямахме десет положения, а три-четири, но те бяха изключително чисти и трябваше да вкараме.

Не печелим второ поредно домакинство и това е голям проблем. Търсим грешките и се надявам резултатите да се подобрят. Всеки ден търся решения, футболът не е математика, наука как да спечелиш. Но ние търсим начини как да бъдем по-добри. Сега съм по-добър треньор, отколкото бях преди пет години. Знам, че резултатите не го показват, но със сигурност сега съм по-добър треньор", коментира Ел Маестро.

Към 13:30 на 26.07.2024 Новините от днес