site.btaТорино и Каляри завършиха наравно на старта на сезона в италианската Серия А

Торино и Каляри завършиха наравно на старта на сезона в италианската Серия А
снимка: АП

Отборите на Торино и Каляри завършиха при 0:0 в среща от първия кръг на футболното първенство на Италия.

Домакините от Торино бяха близо до попадение още в четвъртата минута, но Антонио Санабрия не успя да се разпише. Последваха добри възможности и за двата състава, но до края на първото полувреме голове не паднаха.

Гостите от Каляри имаха претенции за дузпа в 57-ата минута след падане на Зито Лувумбо в наказателното поле, но не последва сигнал от рефера.

Неманя Радонич можеше да донесе победата за Торино в добавеното време на двубоя, но бе неточен при удара си към вратата на Каляри.