site.btaНотингам Форест записа драматичен успех над Шефилд Юнайтед

Нотингам Форест записа драматичен успех над Шефилд Юнайтед

Нотингам Форест стигна до драматичен успех с 2:1 като домакин над Шефилд Юнайтед в среща от 2-ия кръг на Висшата лига. Така Форест записа първи три точки в актива си, като излезе на 8-ата позиция в класирането. Шефилд остава без точка на 17-ото място.

Още в 3-тата минута Серж Орие с чудесно центриране намери Тайво Авонии, който майсторски с глава отклони в мрежата и даде аванс на Нотингам.

Три минути след подновяването на играта Густаво Хамер от границата на наказателното поле с параболичен удар изравни резултата.

В последната минута на редовното време Нотингам стигна до победата. Орие центрира отдясно и Крис Ууд с глава бе точен за крайното 2:1.