site.btaВангелова отпадна на четвъртфиналите на двойки на турнир по тенис в Перу

Вангелова отпадна на четвъртфиналите на двойки на турнир по тенис в Перу
снимка: Фейсбук

Българката Ани Вангелова отпадна на четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на червени кортове в Арекипа (Перу) с награден фонд 40 хиляди долара.

Вангелова и Кандела Васкес (Аржентина) загубиха от четвъртите поставени Ана Кандиото (Бразилия) и Анастасия Ямачкине (Перу) с 4:6, 3:6 за 66 минути.

В първия сет се игра равностойно преди българката и аржентинката да допуснат пробив в деветия гейм, а във втората част на мача съперничките им поведоха с 5:1 и без проблеми стигнаха до крайния успех.

Към 15:01 на 26.07.2024 Новините от днес