site.btaАтанас Рибарски: "Разочаровани сме"

Атанас Рибарски: "Разочаровани сме"

Изказвания след мача от четвъртия кръг в Първа лига между ЦСКА 1948 и Пирин (1:1):

Атанас Рибарски (треньор на ЦСКА 1948):

"Разочароващ мач. Не само като резултат, а и като поведение. Бяхме колебливи в съперниковата половина. След дузпата пропиляхме първата част.

Второто полувреме опитахме да рискуваме, за да затворим мача. Имахме ситуации, които трябваше да завършим. Трябваше да използваме повече фланговете. Не бяха ефективни и това ни попречи да стигнем до повече ситуации.

При тези футболисти, които взеха участие в мача срещу ФКСБ, има умора и това си пролича. Връзката се губеше някъде в последната третина.

Започнахме с две поредни победи. Отпаднахме от Лигата на конференциите, но се представихме на едно добро ниво. Изводите, които сме си ги направили, са по-скоро положителни, за разлика от днес.

(Ивайло) Чочев е жизненоважен за нашия отбор. Радвам се, че се върна в игра след повече от 30 дни. Не можем да имаме високи амбиции и да разчитаме само на него. Ще трябва да проявим повече ангажираност към останалите играчи, които трябва да изпълняват по-съществена роля в отбелязването на голове."

Към 13:16 на 26.07.2024 Новините от днес