site.btaМеси поведе Интер Маями към нова победа

Меси поведе Интер Маями към нова победа

Интер Маями победи Далас с 5:4 след изпълнение на дузпи, а в редовното време срещата от осминафиналите на турнира за Купата на лигите приключи 4:4. В надпреварата участват отбори от Мейджър Лийг Сокър и мексиканското първенство.

Футболната суперзвезда Лионел Меси отбеляза нови два гола за Интер Маями, като второто му попадение бе за 4:4 и падна в 85-ата минута, като аржентинецът се разписа директно от пряк свободен удар.

За Меси, който в последствие реализира и при дузпите,  това е четвърти мач за новия си американски отбор, в които той отбеляза общо 7 попадения.

Към 21:29 на 06.07.2024 Новините от днес