site.btaЛокомотив София е с най-много шампиони на държавното първенство по бокс за младежи, състезатели от 28 клуба спечелиха отличия

Снимка: БФ Бокс

Боксьори от 28 клуба се качиха на почетната стълбичка след финалите на държавния личен шампионат за младежи в Ямбол, съобщават от федерацията. Първенството завърши днес и излъчи всички медалисти в 13-те категории, като с най-много златни отличия е школата на Локомотив София.

Турнирът премина изключително равностойно, като за това свидетелстват и броя на отборите, които достигнаха до отличия в рамките на изминалите няколко дни.

С най-много шампиони се поздравиха от Локомотив София – четирима. ЦСКА има трима представители със златни медали, а Локомотив Русе – двама.

Общо над 130 боксьори от 45 клуба взеха участие в ДЛШ за младежи в Ямбол.