site.btaСтанислав Генчев: "Ние сме си виновни"

Станислав Генчев: "Ние сме си виновни"
снимка: БТА

Изказвания след мача от 36-ия кръг от Първа лига между Славия и Локомотив София (2:0):

Станислав Генчев (старши треньор на Локомотив):
"Когато пропуснеш толкова много положения, няма как да си тръгнеш с точки от стадиона на Славия. Първото полувреме беше за нас и от четири чисти положения не вкарахме нито едно. Ние сме си виновни, няма какво да се лъжем.

Двата отбора се познаваме добре и имаме проблеми с футболисти, които не можем да използваме. Доволен съм от старанието и дисциплината.

Преди началото на сезона целта беше да сме в тази група, в която сме в момента. В рамките на две седмици победихме Славия за Купата и първенството. През по-голямата част от сезона Локомотив накара много отбори да се съобразяват с него. По принцип най-много съжаляваме за тази загуба с 0:6 от (ЦСКА 1948) и за Купата можехме да достигнем до финал.

Най-вероятно няма да остана. Утре ще реша, преговарям с друг клуб. Ще разберете."

Към 07:18 на 20.04.2024 Новините от днес