site.btaИниеста изигра последния си мач за Висел Кобе при загубата от Барселона в контрола

снимка: АП

Полузащитникът на Висел Кобе Андреас Иниеста изигра последния си мач за японския тим.

Легендарният испански халф записа 80 минути на терена при загубата от бившия му отбор Барселона с 0:2 в  контролна среща, играна на Националния стадион в Токио. Барселона стигна до успеха в приятелския двубой след голове в началните минути. Франк Кесие откри резултата в 16-а минута, а три по-късно Ерик Гарсия направи 2:0. И за двете попадения асистира Пабло Торе.

39-годишният Иниеста напуска Висел след изтичане на договора му. Полузащитникът премина във Висел Кобе от Барселона през 2018 година. Той изигра 133 мача за японския отбор, като отбеляза 26 гола и 25 асистенции.

Към 13:01 на 28.03.2024 Новините от днес