site.btaВеселин Минев: "Бяхме в незавидна позиция, но ще отидем да спечелим баража срещу Левски или ЦСКА 1948"

Изказвания след мача от 35-ия кръг в Първа лига между Арда Кърджали и Славия (3:2):

Веселин Минев (треньор на Арда):
"Владеехме инициативата с изключение на първите 20 минути. Заслужено се поздравихме с победата, макар и инфарктно.

Не мисля, че Славия толкова много ни притисна, колкото ние не играхме. След 20-ата минута заиграхме така, както искахме. Втора контраатака ни направиха, минаха през целия център и стана 2:1 за тях. Намерихме сили да обърнем мача. За пореден път отборът показа характер.

Мисля, че статичните положения ни попречиха да сме в шестицата. Това ни е ахилесовата пета. С течение на времето се надявам да изчистим този проблем.

Играем добре и настроението в тренировките е приповдигнато. Отиваме в Пловдив за победа. Надявам се да я постигнем.

Бяхме в незавидна позиция. Отдаде ни се шанс заради резултатите. Ако успеем, ще се радваме. Ако не, продължаваме. Ще отидем да спечелим баража, без значение дали ще играем срещу ЦСКА 1948 или Левски."

Към 15:58 на 29.03.2024 Новините от днес