site.btaСтарши треньорът на Берое Николай Киров: "Първият гол даде самочувствие на отбора"

снимка БТА
Мнение на старши треньора на Берое Николай Киров след победата на тима с 2:1 като гост на Локомотив (София): "Голът, който отбелязахме, даде по-голямо самочувствие на отбора, защото хубавите неща дойдоха след него. Малко смутени бяхме през първата част. На състезателите им трябва малко по-голямо самочувствие с топка. Коригирахме на почивката някои неща, казах им по-смело с топката, а не да връщат назад. Имаше достатъчно свободни пространства, от които се възползвахме и вкарахме два, а можеше и трети гол.