site.btaАтлетик Билбао и Валенсия завършиха наравно в първи полуфинал за Купата на Испания

Билбао, 11 февруари (БТА)
Атлетик Билбао и Валенсия завършиха 1:1 в първи мач от полуфиналите за Купата на Краля в Испания.
Баските поведоха с гол на Раул Гарсия в 37-а минута, а в края на първата част домакините имаха претенции към съдията и той показа червен картон на пейката на резервата Макси Гомес заради реплики.
Валенсия стигна до равенството след попадение на Уго Дуро в средата на втората част.
Така развръзката бе оставена за реванша на 2 март на "Местая".
В другия полуфинал Бетис надигра с 2:1 Райо Валекано като гост, а реваншът е на 3 март в Севиля.