site.btaРалф Рангник: "Изключителен гол на Роналдо"

Ралф Рангник:
"Изключителен гол
на Роналдо"

Манчестър, 16 февруари (БТА).
Кристиано Роналдо прекъсна головата суша с попадение за победата на Манчестър Юнайтед над Брайтън с 2:0, с която "червените дяволи" влязоха в топ 4 на Висшата лига.
Роналдо нямаше попадение от декември и дори бе оставен на пейката от мениджъра Ралф Рангник в някои от последните мачове, но португалецът отговори на критиците по най-добрия начин с класен завършващ удар пет минути след почивката.
"Изключителен гол на Роналдо. Падна във важен момент от мача, но освен това беше и много красив. Мисля, че Роналдо се представи добре. Това беше най-добрият му мач в последните седмици", коментира Рангник.