site.btaПловдивските Ботев и Марица завършиха 2:2 в контрола

Пловдивските Ботев
и Марица завършиха
2:2 в контрола

Пловдив, 12 февруари (БТА).
Пловдивските Ботев и Марица от Втора лига завършиха 2:2 контролна среща. Двубоят се игра на базата на "канарчетата" в Коматево.
"Жълто-черните" бяха без бразилеца Маркиньос, който напусна тима. Джеймс Етоо откри резултата на Ботев с гол в 18-ата минута. До почивката и двата отбора организираха опасни атаки, но до ново попадение не се стигна.
В 53-ата минута Мариян Тонев от Марица изравни за 1:1 с гол от дузпа. Две минути по-късно Дилан Мартенс отново даде преднина за "канарчетата". Маричани не се предадоха и в 70-ата минута Валери Домовчийски фиксира крайното 2:2.