site.btaЛокомотив (Пловдив) победи като гост Хебър в последната си контрола

Локомотив (Пловдив)
победи като гост Хебър в
последната си контрола

Пазарджик, 12 февруари (Румен Златански, БТА)
Локомотив (Пловдив) победи с 1:0 Хебър като гост в последната си контрола преди старта на първенството. "Черно-белите" заслужиха успеха, като бяха по-активни през целия мач. Единственото попадение бе дело на Парвиз Умарбаев, който беше точен от пряк свободен удар в 39-ата минута.
В 73-ата минута новото попълнение на локомотивци Преслав Боруков стреля опасно, но вратарят на домакините парира удара му. До края на мача Хебър се опита за изравни, но не стигна до опасно положение.
В първия пролетен кръг Локомотив (Пловдив) гостува на Левски следващата събота.
Съставът на Локо: Рейдър, Гомис, Паскалев, Томашевич, Витанов, Карагарен, Василев, Умарбаев, Салинас, Илиев, Минчев (Пиргов, Петрович, Янчев, Марсел, Боруков, Бидунга, Иванов, Ангелов, Димитров)