site.btaБеласица победи в контрола Пирин Гоце Делчев с 3:0, Вихрен (Сандански) се наложи минимално над Гранит Владая с 1:0

SPORT 16:22:01 12-02-2022
AV1617SP.006
Футбол - Югозападна Трета лига - контролна среща

Беласица победи в контрола
Пирин Гоце Делчев с 3:0, Вихрен (Сандански)
се наложи минимално над Гранит Владая с 1:0

Гоце Делчев, 12 февруари (БТА).
В мач на два отбора от Трета лига Беласица победи в контрола Пирин Гоце Делчев с 3:0. С голове на Атанас Димитров в 31-ва, Иван Вълчанов - в 80-та и Живко Димитров в 85-та минути петричани взеха успеха като гости.
Срещата се игра на стадиона в Копривлен и бе ръководена от известния съдия Иван Донев, асистиран от младите и перспективни Наско Станоев и Божидар Васев.
Следващият мач на Беласица ще бъде в събота на стадион Искър в Самоков срещу местния Рилски спортист за първенството на ЮЗ трета лига.
В друга контролна среща на отбори от Трета лига Вихрен победи Гранит Владая с 1:0 в Сандански. Единственият гол в срещата бе отбелязан в 80-та минута, когато Костадин Апостолов от средата на терена изведе Антоан Велев и резервата изпрати топката покрай вратаря на гостите за 1:0.
През първата част на срещата непростими пропуски за отбора на Вихрен направиха Добрин Денев, Мерт Тасим, Илиян Джавалеков и Баръш Николаев. Удар на Александър Якимов разтресе напречната греда зад вратаря на Гранит Мартин Минев.
Успешен бедют с фланелката на Вихрен направи новопривлечения Николай Пантев.
Главният съдия Йордан Воденичаров показа червен картон на Виктор Георгиев от отбора на гостите.