site.btaЛудогорец-2 победи с категоричното 6:1 Лудогорец-3 в контролна среща

Лудогорец-2 победи
с категоричното 6:1 Лудогорец-3
в контролна среща

Разград, 13 февруари (БТА).
Лудогорец-2 спечели категорично с 6:1 контролата с Лудогорец-3, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". За дубъла участие в срещата взе бразилецът Жуниор Брандао, който остана на терена до 55-та минута.
Вторият отбор на клуба откри с попадение на Александър Ганчев. До почивката се разписаха още Хюсеин Кельовлуев и Методий Стефанов.
В началото на втората част Лудогорец-3 намали с попадение на лекувалия дълго време контузия Петко Петков. Петър Георгиев изпълни точно отсъдената дузпа за 4:1. Отново той вкара за 5:1, а крайното 6:1 оформи Методий Стефанов с красив ножичен удар.
"В тази среща заложихме на висока преса, това бе и целта на контролата. Доколко ни се е получило, ще стане ясно в официалните мачове, коментира след края на срещата старши трнеьорът на Лудогорец-2 Тодор Живондов.
"В момента изграждаме изцяло нов състав. Вижда се, че някои от момчетата трябва да се замислят дали имат нужните качества да са тук. Първото полувреме се опитахме да играем футбол, но допуснахме грешки, които бяха наказани. През второто полувреме не направихме нищо смислено, бе коментарът на старши треньорът на Лудогорец-3 Захари Сираков.