site.btaБетис победи Леванте с два гола на Фекир

футбол - първенство на Испания - подробности

Бетис победи
Леванте с два
гола на Фекир

Мадрид, 13 февруари (БТА).
Набил Фекир вкара два гола и Бетис спечели с 4:2 като гост на Леванте, с което "зелено-белите" взеха четири точки преднина срещу Атлетико Мадрид на третото място и съкратиха изоставането си от градския съперник Севиля на шест пункта.
Фекир вкара първия и последния гол в мача в 14-ата и 49-та минута, а за Бетис се разписаха още Уилямс Карвальо и Едгар Гонсалес. Дани Гомес пък вкара два гола за домакина Леванте, който намали изоставането си на 2:3 в началото на второто полувреме, но Фекир се разписа още в следващата атака.
Леванте, който завърши мача с човек по-малко заради червен картон на Роберто Солдадо в 74-та минута, е в серия от три поредни загуби в Ла Лига.