site.btaЮвентус спаси точката срещу Аталанта и запази четвъртото място в класирането

Бергамо, 14 февруари (БТА).
С гол на Данило в добавеното време Ювентус измъкна точка при гостуването на Аталанта за равенството 1:1 в директен сблъсък за топ 4 в италианската Серия А.
В равностоен мач от 25-ия кръг на калчото Аталанта поведе с гол на резервата Руслан Малиновски в 76-ата минута. Украинецът вкара с мощен шут от пряк свободен удар за радост на привържениците на стадион "Гавис" в Бергамо.
До края Юве натисна в търсене на изравнителен гол и усилията на тима бяха възнаградени в добавеното време. Пауло Дибала центрира от корнер и Данило засече топката в мрежата с глава за крайното 1:1.
Ремито запази статуквото в битката за зона "Шампионска лига". Отборът от Торино остава четвърти с 46 точки, две повече от петия Аталанта, който обаче има и един изигран мач по-малко.