site.bta „Когато вкараш през първото полувреме голове си улесняваш нещата за второто", каза треньорът на Черно море Илиан Илиев

Снимка: Красимир Кръстев/БТА

Изказване на треньора на Черно море Илиан Илиев след срещата от 27-ия кръг на efbet Лигата между варненския тим и Локомотив София, завършила 3:0 за домакините.

Илиан Илиев (треньор на Черно море) – „Когато вкараш през първото полувреме голове си улесняваш нещата за второто. Аз се радвам, видяхме, че предния мач Локомотив София показа доста агресивност срещу ЦСКА-София и играчите бяха подготвени, че ако оставил Локомотив да развива контраатаки, както го направи предния мач – ще имаме проблеми.

Това, че реагирахме бързо като загубим топката, е похвално за футболистите, което да резултати – създадохме ситуации и вкарахме.

Естествено, тежки за следващите мачове срещу Локомотив Пловдив и Левски. Както видяхте, някои от играчите имаха някакви болежки и ги заменихме на полувремето. Направихме и някои ротации да държим особено хората в атака по-свежи. Радвам се, че го направихме. Имахме и резултат, естествено.

Първото е да се възстановим, да изиграем добър мач с Локомотив в Пловдив и можем да търсим точки. Както видяхте в предните мачове навън не успяхме да победим, но пък трябва да отчетем, че имаме противник, който също се стреми да направи максимума срещу нас.

Доста отбори показват респект към нас, което говори добре за работата на футболистите.“