site.bta"Това е един мач, в който не трябваше да допускаме грешки", смята треньорът на Берое Густаво Араголаса

снимка: Данаил Войков/БТА

Изказване на треньора на Берое Густаво Араголаса след срещата от 9-ия кръг на efbet Лигата между Черно море и старозагорския тим, завършила 2:0 за домакините.

Густаво Араголаса (треньор на Берое) – „Това е един мач, в който не трябва да имаме грешки, и дузпата в последните минути на първото полувреме ни пречупи.

После в първите секунди на второто полувреме ни вкараха гол и след това не можахме да играем, както ние искахме. Да отборът се представя както искам, ние гледаме да сме един отбор, който се представя добре във всеки мач, но в последните три мача с Лудогорец, ЦСКА-София и Черно море, играхме срещу отбори, които са много силни.

Ние трябва да знаем нашите реалности, че нашият отбор е много млад, имаме много млади момчета, които трябва да се подобряват. Със сигурност с Леандро Годой ще се подобрим в атака, тези мачове не вкарахме гол, но мисля, че Годой ще помогне на този отбор.“

Към 20:22 на 06.08.2024 Новините от днес