site.btaЛокомотив (Пловдив) и Берое не се победиха в контролна среща

Локомотив (Пловдив) и Берое не се победиха в контролна среща
Снимка: Официален сайт на ПФК Локомотив (Пловдив)

Локомотив (Пловдив) завърши при нулево равенство срещу Берое в последната си проверка от лятната подготовка. Двубоят се игра от 19:00 часа на “Лаута”.

За пловдивчани близо до попадение в хода на мача бяха Каракашев, Лами и Илиев. Берое също имаше своите шансове, като Томов и Луков трябваше да се намесват. Сантяго Годой можеше да открие за беройци в 35-ата минута, след като се възползва от грешка на Мартин Паскалев и тръгна към вратата на Томов. Но Хорхе Сегура внимаваше и поправи ситуацията, спасявайки сигурен гол.

Десет минути след началото на втората част Жулиен Лами пропиля добър шанс за Локомотив, получил свалена на земята топка от Мартин Петков. А в 90-ата минута за Берое имаше още една възможност, но Джани Политино не беше точен. В заключителните минути Ивайло Иванов получи втори жълт картон и остави “черно-белите” с 10 души на терена.

Локомотив стартира Първа лига на 20 юли от 18:30 часа срещу Арда (Кърджали) на “Лаута”, докато в първия кръг на новия сезон Берое гостува на столичния Септември.

Към 12:26 на 22.07.2024 Новините от днес