site.btaТреньорът на Славия Златомир Загорчич след успеха над Ботев Пловдив: "Играхме силно и се раздадохме"

Изказвания след двубоя от 34-ия кръг в Първа лига между Славия и Ботев Пловдив (3:1):

Златомир Загорчич (старши треньор на Славия):
"Изиграхме много силен мач, който не беше лесен. Получихме червен картон и това ни затрудни като игра. Защитавахме се повече, но вкарахме и трети гол, а той ни осигури успеха.

Момчетата дават всичко от себе си като борба. Раздадоха се през второто полувреме и победихме.

През този полусезон имахме едно лошо първо полувреме - срещу Левски. В останалите мачове се представяхме по-добре. Бяхме добри от противника в много от полувремената. Вече гледаме напред и мислим само за Арда. Надяваме се и там да спечелим.

Ще се опитаме да се класираме на седмо място. Много ми е важно да има концентрация и себераздаване. Мислим само за Арда. Ако успеем да вземем три точки в Кърджали, ще бъде идеално.

Много е хубаво да имаме национали на България - както за клуба, така и за самите футболисти."