site.btaЛийдс и Илия Груев претърпяха домакинско поражение срещу Блекбърн във втора дивизия в Англия

Илия Груев и Лийдс загубиха с 0:1 у дома срещу Блекбърн в двубой от 43-ия кръг във втора дивизия в Англия. Българският национал беше титуляр за "белите" и остана на терена до 67-ата минута, когато отстъпи мястото си на Патрик Бамфорд.

След 27 минути игра удар на халфа Груев премина покрай вратата на гостите.

Голът на победата за отбора от Ланкашър беше реализиран от Сами Смодикс в 82-ата минута на двубоя на стадион "Еланд Роуд".

Лийдс остава на трето място в класирането с актив от 87 точки след трети пореден мач без победа. "Белите" загубиха два от последните си три двубоя в шампионата.

Лидерите Лестър и Ипсуич имат по 88 пункта и по една изиграна среща по-малко.

Към 15:58 на 11.05.2024 Новините от днес