site.btaПалмър за победата над Манчестър Юнайтед: "Луд мач"

Палмър за победата над Манчестър Юнайтед: "Луд мач"
снимка: АР, Kin Cheung

Нападателят на Челси Коул Палмър коментира победата над Манчестър Юнайтед (4:3) в мач от 31-ия кръг на Висшата лига. Той отбеляза 2 гола в добавеното време и донесе победата на тима. За 21-годишният Палмър това бе първи хеттрик състезанието.

„Луд мач. Когато вкарахме в 98-ата минута, си помислих, че трябва да вземем мача. Когато вкарах победния гол, не знаех какво да правя и просто тичах в кръг. Хеттрикът си е хеттрик. При изравнителното попадение, Почетино каза: „Две минути, нека го направим“. Винаги се опитва да ни тласка напред. Рискувахме и за щастие се получи. Това е голяма победа, която ще ни даде тласък и ще повдигне настроението на всички. Надявам се да продължим в същия дух“, каза Палмър пред BBC.

Манчестър Юнайтед е на 6-то място в класирането на Висшата лига с 48 точки. Челси събра 43 пункта и се изкачи до 10-та позиция.

Към 22:22 на 24.07.2024 Новините от днес