site.btaКирил Десподов игра едно полувреме при победа за ПАОК след обрат

Кирил Десподов игра едно полувреме при победа за ПАОК след обрат

Кирил Десподов беше титуляр за ПАОК Солун при победата след обрат от 0:1 до 3:1 у дома Ламия в мач от 29-ия кръг в първенството на Гърция. Капитанът на българския национален отбор игра 45 минути и на почивката беше заменен от Тайсон.

Гостите изненадващо поведоха с попадение на испанеца Рубен Мартинес още в седмата минута.

ПАОК изравни чрез Янис Михалидис в самия край на първата част след асистенция на Андрия Живкович, който комбинира с Десподов точно преди да центрира към голмайстора за "черно-белите" в тази ситуация.

През втората част отборът от Солун достигна до две решителни попадения, които бяха дело на Щефан Шваб. Австриецът се разписа в 70-ата и от дузпа в 88-ата минута.

ПАОК заема първо място в класирането с актив от 66 точки.

Към 14:25 на 10.05.2024 Новините от днес