site.btaЯкуб Пьотровски след успеха на Лудогорец срещу Левски: "Всеки мач е задължителен за печелене"

Изказвания след мача от 27-ия кръг в Първа футболна лига между Лудогорец и Левски (5:1):

Якуб Пьотровски (халф на Лудогорец):
"Първото полувреме беше равностойно. Те контролираха топката и намираха пространства в нашата защита. Вкарахме ранен гол след почивката, който помогна много. Те имаха план, но ранното ни попадение обърка техните планове и следващите два гола помогнаха да си върнем пълния контрол. Започнахме да изчакваме удобните моменти. Имахме и късмет, защото вкарахме в много важни моменти.

Всеки един мач е абсолютно задължителен за печелене. Когато не държим топката, това води до известна нервност. Понякога има такива мачове и понякога липсва по нещо, но се радвам, че през втората част успяхме да наваксаме.

Разбрахме за загубата на ЦСКА и това е предимство за нас. Надявам се, че ще спечелим следващите мачове. Черно море може да се приближи до нас, но имаме добра преднина."

Към 19:46 на 10.05.2024 Новините от днес