site.btaЛевски София спечели турнира за Купата на България по бокс за мъже

Левски София спечели турнира за Купата на България по бокс за мъже
снимка: БФБокс

Левски София спечели турнира за Купата на България по бокс при мъжете, който се явява и първи кръг от Държавното лично-отборно първенство. Шампионатът се проведе в Ботевград при много сериозен интерес и с качествени и оспорвани двубои. Над 160 боксьори от цялата страна си дадоха среща в рамките на последните 5 дни.

Представителите на "сините" спечелиха общо 7 отличия. Те се поздравиха с един златен, два сребърни и четири бронзови медала.

На второ място се класираха боксьорите на БК Русе, а третата позиция е за състезателите на АСК Сливен. Общо 11 клуба излъчиха поне по един шампион.

Към 01:16 на 24.07.2024 Новините от днес