site.btaГенчев: "Очаквах да създадем повече положения през второто полувреме"

Генчев: "Очаквах да създадем повече положения през второто полувреме"
Снимка: БТА, архив

Старши треньорът Станислав Генчев и футболистите на Крумовград са разочаровани от недобрата игра през второто полувреме и равенството 0:0 срещу десетима от Левски. Тимът на Генчев остана с човек повече още в 40-ата минута, но така и не създаде положение след червения картон.

"Очаквах през второто полувреме да създадем повече положения и да вкараме гол, но реално то беше по-слабо за нас от първото. Докато бяхме 11 на 11 стояхме много по-добре и създадохме три или четири опасни контри, докато през втората част имахме само една ситуация.

"Ако преди мача ни бяха питали равният дали е добър на 'Герена', щяхме да кажем - 'да'. При така създалата се ситуация обаче всички съжаляваме и момчетата са разочаровани.

"Главната причина е публиката на Левски, която изстиска максимумът от футболистите им. Вдигаха ги през цялото време и оказваше натиск върху нашите играчи. Може би не сме свикнали да играем при такава атмосфера и това повлия. Трябва да отчетем и силната игра на Левски, който има добър треньор и изграден стил".

Към 18:31 на 23.07.2024 Новините от днес