site.btaБотев (Пловдив) победи дублиращия си отбор в закрита тренировъчна игра

Ботев (Пловдив) победи дублиращия си отбор в закрита тренировъчна игра
Снимка: БТА, Архив

Ботев (Пловдив) победи с 3:0 дублиращия си тим в закрита тренировъчна игра, която се проведе на клубната база на "канарчетата".

Срещата се игра във формат от 2 полувремена по 25 минути, а попаденията в двубоя бяха дело на Бисер Бонев, Николай Минков и Фаустас Степонавичус.

Тренировъчната игра е част от подготовката на "жълто-черните" за предстоящия мач с Лудогорец от 24-ия кръг на футболната Първа лига. До срещата с шампионите играчите на Душан Керкез ще тренират по веднъж на ден.

Двубоят между двата тима е на 10 март (неделя) от 17:45 часа на стадион "Христо Ботев".

Към 10:44 на 27.04.2024 Новините от днес