Атлантическа дивизия: Флорида 74 точки, Бостън 74, Тампа Бей 65
Столична дивизия: Ню Йорк Рейнджърс 73, Каролина 67, Филаделфия 65

Западна конференция
Централна дивизия: Далас 74, Колорадо 70, Уинипег 69
Тихоокеанска дивизия: Ванкувър 80, Лас Вегас 68, Едмънтън 63

Пьотр Кочетков направи 30 спасявания, а Каролина Хърикейнс победи като гост Аризона Койотс с 5:1. За домакините това бе осма поредна загуба в НХЛ.

Джордан Мартинук, Джалън Чатфийлд, Сет Джарвис, Тейво Теравайнен и Майкъл Бантинг вкараха по един гол, а Джак Друри и Мартин Некас добавиха по две асистенции за Каролина.

Дилън Гюнтер се разписа за Аризона. Преди това Карел Веймелка направи 21 спасявания преди да бъде заменен при оставащи 13:39 минути до края на третия период. Мат Вилалта направи своя дебют в НХЛ и спря всичките четири удара, които бяха отправени към вратата на Койотс.

Към 01:15 на 26.07.2024 Новините от днес