site.btaОклахома пречупи Голдън Стейт след продължение в двубой от НБА

Оклахома пречупи Голдън Стейт след продължение в двубой от НБА
снимка: АР, Nate Billings

Шай-Гилджъс Алекзандър вкара 38 точки, за да поведе Оклахома Сити Тъндър до победа със 138:136 след продължение над гостуващия Голдън Стейт Уориърс. Джейлън Уилямс добави 28 точки за Оклахома, докато Чет Холмгрен отбеляза 21.

Къри поведе Голдън Стейт с 34 точки, като 10 от тях в продълженията.

Лука Дончич записа 32 точки, 10 асистенции и 6 борби, за да помогне на Далас да спечели срещу  Портланд със 125:112. Данте Ексъм отбеляза рекордните за сезона 23 точки и добави 7 асистенции за Маверикс, а Кайри Ървинг напусна с контузия на десния крак през първото полувреме. Ървинг отбеляза 11 точки за 13 минути преди да напусне.

Анфърни Симонс отбеляза 30 точки и даде 8 асистенции в третия си мач за сезон за Портланд Трейл Блейзърс.

Коби Уайт вкара 24 точки, а гостуващият Чикаго навакса пасив от 13 точки, за да победи Сан Антонио със 121:112. Никола Вучевич добави 21 точки и 16 борби за Булс.

Фред ВанВлийт вкара 26 точки, Джейлън Грийн добави 25 и гостуващият Хюстън победи

Денвър със 114:106. Никола Йокич се отчете с 23 точки и 16 борби за шампионите от Денвър, а Джамал Мъри завърши с 21 точки.

Дерик Уайт отбеляза рекордните за сезона 30 точки, а Джейсън Тейтъм добави 25, за да може Бостън до победи Ню Йорк никс със 133:123.

Към 20:34 на 26.07.2024 Новините от днес