site.btaЦСКА постигна лесна победа в Севлиево в шампионата по волейбол

ЦСКА постигна лесна победа в Севлиево в шампионата по волейбол

Волейболистите на ЦСКА постигнаха четвъртата си победа от началото на сезона в efbet Супер Волей. "Червените" се справиха лесно при визитата си на Раковски-1964 в Севлиево и се поздравиха с чист успех с 3:0 (25:20, 25:20, 25:13).

Интрига в срещата до някаква степен имаше единствено в началото на втората част. Там домакините започнаха добре, но момчетата на Александър Попов бързо ги застигнаха, след което нямаха повече проблеми и бързо затвориха мача след само 59 минути.

Страхиня Бързакович беше най-резултатен за победата на "армейците" с 14 точки. Съотборникът му Иван Колев завърши с 12, а с по 10 се отличиха Стойко Ненчев и Хорхе Гарсия.

Калоян Вълчинов и Дейвид Барутов реализираха по 8 пункта за отбора от Севлиево.

ЦСКА е на трето място до момента, докато Раковски е пет поредни поражения.

В друга среща от кръга Добруджа 07 загуби с 2:3 (20:25, 28:30, 25:19, 25:20, 12:15) срещу гостуващия Берое 2016.

Трифон Лапков отбеляза 15 точки в полза на победителите, докато Димитър Маринков и Николай Иванов се отличиха с по 21 точки в полза на домакините.