site.btaЛокомотив София спечели титлата от Държавното лично отборно първенство по бокс при юношите

Локомотив София спечели титлата от Държавното отборно първенство по бокс за юноши.

Талантите на „железничарите“ грабнаха първото място, след като бяха над всички във втория кръг на шампионата, който се проведе в Благоевград. Столичани спечелиха три златни, два сребърни и два бронзови медала, събирайки 33 точки. След тях се наредиха боксьорите от Пирин с два титли, едно второ и две трети места, което им донесе 24 точки. Третото място е за Първенец с три златни отличия.

В крайното класиране от двата кръга на ДЛОП Локомотив София постигна сбор от 76 точки, с което изпревари Първенец, който заема втора позиция с 41 точки. Ббронзовите медали са за Лаута Арми с 34 точки.

Към 01:19 на 25.07.2024 Новините от днес