site.btaЛокомотив (София) завоюва титлата при младежите в отборното първенство по бокс

Локомотив (София) завоюва титлата при младежите в отборното първенство по бокс
Снимка: Media Bulgarian Boxing

Локомотив (София) спечели титлата от отборното първенство по бокс за младежи до 18 години. Талантите на "железничарите" заемат първо място в крайното класиране след втория кръг на ДЛОП, който се проведе в Горна Оряховица. Столичани събират 65 точки, като изпреварват с 25 точки Локомотив (Русе), а третото място е за ЦСКА с актив от 37 точки

В хода на турнира в Горна Оряховица "червените" спечелиха 7 медала - 2 златни, 3 сребърни и 2 бронзови. Локомотив (София) завърши със същия актив - 2 златни, 2 сребърни и 3 бронзови, а Локомотив (Русе) се нареди на третото място с 2 златни, 1 сребърен и 1 бронзов медал.

Към 10:29 на 26.07.2024 Новините от днес