site.btaФлуминензе и Интернасионал завършиха наравно в първи полуфинал за Копа Либертадорес

Снимка: АП

Бразилският Флуминензе завърши наравно 2:2 с Интернасионал (Бразилия) в първия полуфинален мач в най-престижния южноамерикански клубен турнир за Копа Либертадорес. Срещата се проведе на стадион Маракана в Рио де Жанейро.

Нападателят на домакините Херман Кано откри резултата в 10-ата минута. Преди почивката Флу остана с човек по-малко след червен картон на Симеон Шавиер, а в самия край на първата част резултатът беше изравнен с попадение на Уго Майо.

Алън Патрик изведе гостите напред след почивката, но Флуминензе стигна до равенството благодарение на втори гол на Кано.