site.btaСтарши треньорът на Хебър (Пз) Любослав Пенев: "Можеше да победим, но и да загубим; 1 точка е ОК след четири загуби"

Старши треньорът на Хебър (Пазарджик) Любослав Пенев остана доволен от играта на своя отбор през първото полувреме и приема позитивно спечелената точка днес, още повече тя идва след четири поредни поражения. Хебър завърши 1:1 с Ботев (Враца) на свой терен, като поведе малко преди края на полувремето.

"Аз съм оптимист и с много положителна енергия. След четири загуби, 1 точка е ОК. Можеше да победим, но и да загубим. Едно добро, стегнато полувреме изиграхме – първото. Беше важно да продължим в същата линия, в същата посока. Но след това ни натиска малко повече напрежението и дадохме пространства на противника, това е", направи бърз анализ на мача Любо Пенев.

"Трябваше като игрово поведение да продължим като през първото полувреме. Имаше малко емоции, малко напрежение. Можеше да загубим. Идеята, която имам и обяснявам е, че във всеки мач играем за победа. Ако не можем да победим  , не трябва да губим. Точка, точка,  три една, нарушихме един ритъм, който не ми харесваше. Имаме контузии, но имаме дълга пейка, ще има резултати, ще има смени. Липсваха ни точките в тези четири мача преди този. Но това е. Няма отказване и навеждане на главите. Работа, труд, тренировки и се готвим за следващия мач. Със сигурност тръгнахме в правилната посока. Просто днес не трябваше да позволяваме реакцията на Ботев (Враца), когато ни вкараха. Иначе като цяло – добре, добра оценка, но въпреки всичко, има неща, които трябва да подобрим, завърши Пенев.

Към 16:15 на 24.07.2024 Новините от днес