site.btaЕдинсон Кавани дебютира за Бока Хуниорс при успех в Копа Либертадорес

Единсон Кавани дебютира за Бока Хуниорс при успех в Копа Либертадорес
Снимка: АП

Уругвайският голмайстор Единсон Кавани направи успешен дебют за Бока Хуниор и въпреки че не успя да се разпише отборът му победи уругвайския Насионал в осминафиналите на Копа Либертадорес.
В редовното време мачът завърши 2:2, а аржентинският гранд се наложи при изпълнение на дузпи с 4:2. Първият мач между двата тима бе завършил 0:0.

Кавани започна срещата като титуляр и си партнираше в атака с Мигел Меренсиел. Той имаше няколко положения за гол, сред които е едно много чисто в 62-рата минута при 2:1 за неговия отбор. Той бе сменен в 71-вата минута от Дарио Бенедето.

Бока Хуниорс се класира за четвъртфиналите на турнира, където чака победителя от двубоя между аржентинския Расинг Клуб и колумбийския Атлетико Насионал.

Към 22:26 на 26.07.2024 Новините от днес