site.btaНеманя Миланович: "Не създадохме достатъчно положения в предни позиции"

Неманя Миланович: "Не създадохме достатъчно положения в предни позиции"

Изказвания след мача от четвъртия кръг в Първа лига между Берое и Крумовград (2:0):

Неманя Миланович (старши треньор на Крумовград):
"През първото полувреме имаше възходи и падения. И двата отбора имаха положения, но те ни реализираха два гола, а ние - нито един.

През втората част ни беше още по-трудно, защото имахме пасив от две попадения, а трябваше ние да отбележим. Поздравявам Берое, играха добре и през втората част не ни оставиха шансове.

Искахме да вкараме в игра още офанзивни футболисти. Берое водеше в резултата, така че беше нормално ние да опитваме да реализираме и да рискуваме. Те играха много силно в защита през второто полувреме. Имаха добри възможности и за контри.

В предни позиции създаваме достатъчно положения, но правим много грешки в защита. Това не може да се получава в подобни мачове."

Към 11:11 на 26.07.2024 Новините от днес