site.btaСепси с категорична победа преди сблъсъка с ЦСКА-София

Сепси с категорична победа преди сблъсъка с ЦСКА-София
Сепси се поздрави с класическа победа над Динамо Букурещ / снимка:Владимир Шоков/БТА/Архив

Носителят на купата на Румъния Сепси постигна категорична победа в навечерието на реванша с българския ЦСКА-София от втория кръг на квалификациите за Лигата на конференциите.

В среща от третия кръг на първенството на северната ни съседка Сепси надделя с 3:0 като гост на Динамо Букурещ.

Точни за тима от Сфънту Георге бяха Павол Шафранко точно преди почивката, както и Исник Алими и Аднан Аганович в самия край на срещата.

С успеха Сепси събра 7 точки и заема трето място в класирането на румънското първенство, като изостава с две точки от лидера ФКСБ.

Двубоят между Сепси и ЦСКА-София е в четвъртък в Сфънту Георге, а румънският тим влиза в срещата с преднина от 2:0 след първия мач.

Към 05:19 на 26.07.2024 Новините от днес