site.btaЗлатомир Загорчич: "Влязохме страхливо в мача, но през второто полувреме доминирахме"

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич изрази недоволство от играта на своя отбор през първото полувреме при загубата с 1:2 от Левски.

"Не мога да съм доволен от резултата, не мога да съм доволен от играта ни през първото полувреме. Влязохме страхливо в мача, но през второто доминирахме. Левски имаше два удара през втората част и ни вкараха един гол.

Малко съм ядосан, очаквах да играем 90 минути по начина, по който играхме през второто полувреме.

Винаги има напрежение, когато играем срещу грандовете. Липсва ни повече увереност в последния пас.

Ще си поговорим с нашите фенове за обидите към Филип Кръстев. Същото се случи и с Калоян Кръстев, когато играхме с ЦСКА. Това са наши футболисти, но е нормално да търсят развитие и да играят голям футбол", коментира Златомир Загорчич.