site.btaКандидатите за народни представители от „БСП – Обединена левица” в област Ямбол продължават срещи по сектори и в населени места на региона
Водачът на листата на „БСП – Обединена левица” в област Ямбол Красимир Йорданов и други кандидати от листата продължават и днес срещите си с представители на различни сектори и жители на населени места, съобщиха от областния предизборен щаб.
В 10:30 часа в град Ямбол кандидатите на лявата коалиция ще разговарят с членове на неправителствени организации, читалищни дейци и творци.
За 17:00 часа е предвидена среща в село Тенево, община Тунджа. Водачът Красимир Йорданов и други кандидати от листата ще представят приоритетите от предизборната програма на коалицията.
/НН/
Купуването и продаването на гласове е престъпление.
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина