site.btaВесела Момчева-Таун е водач на листата на коалиция „Прогресивна България“ в Сливен
Весела Момчева-Таун е водач на листата на коалиция „Прогресивна България“ в 21 МИР – Сливен за предсрочните парламентарни избори на 19 април, съобщи координаторът на формацията Васил Петров.
Момчева-Таун е на 42 години и е предприемач с опит в няколко ключови икономически сектора, посочиха от коалицията.
Нейната експертиза обхваща и сектора на възобновяемите енергийни източници, където работи по реализацията на проекти за чиста енергия. Притежава специализирана квалификация в областта на авиацията и туризма с международен сертификат от IATA.
Завършила е висшето си образование в Икономическия университет – Варна, където придобива бакалавърска степен по „Стопанско управление“ и магистърска степен по „Туризъм“. Средното си образование завършва в Езиковата гимназия в град Сливен.
Владее английски и френски език. Омъжена е и има две деца.
/ВД/
Купуването и продаването на гласове е престъпление.
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина