site.btaГабриел Донев отпадна на полуфиналите на сингъл на турнир в Сърбия

Габриел Донев отпадна на полуфиналите на сингъл на турнир в Сърбия

Габриел Донев отпадна на полуфиналите на сингъл на турнира на клей в Куршумлийска Баня, Сърбия с награден фонд от 15 000 долара.

Българинът отстъпи с 3:6, 6:1, 2:6 от поставения под номер 2 представител на домакините Стефан Попович. Срещата продължи 2 часа и 5 минути. Преди този мач Габриел постигна три поредни победи без да загуби сет.

Това беше първи полуфинал за Донев във веригата на Световната федерация ITF от февруари 2021 година в Анталия.

По-късно днес Донев и Симон Антони Иванов, поставени под номер 2, ще играят във финала на двойки срещу французите Лука Павлович и Пол Валсеки.

Към 16:23 на 31.08.2024 Новините от днес