site.btaУтрешният ден ще бъде неучебен в община Карнобат, съобщи кметът Георги Димитров
![Утрешният ден ще бъде неучебен в община Карнобат, съобщи кметът Георги Димитров](/upload/10300936/1000025369.jpg?l=1000)
![Утрешният ден ще бъде неучебен в община Карнобат, съобщи кметът Георги Димитров](/upload/10300936/1000025369.jpg?l=1000&original=)
Утре,13 януари, ще бъде неучебен за всички ученици в община Карнобат. Това съобщи за БТА кметът Георги Димитров. Причината са метеорологичните условия.
В момента в цялата община вали сняг. Очаква се температурите да паднат през нощта. Не искаме да рискуваме, като извозваме децата при силно заледени пътища, уточни той.
Общинската администрация в Карнобат е ангажирана с извозването на ученици от 29 населени места.
Към този момент на територията на общината няма затворени пътища. За почистването им се използват повече от десет машини, каза Димитров.
/ТНП/
news.modal.header
news.modal.text